Zabiegi złuszczające wykonywane są na kosmetykach firmy Xylogic. Linia MY PEEL to powierzchowne peelingi chemiczne, stworzone przy użyciu nowoczesnej technologii. Głównym zadaniem tych preparatów jest opóźnienie procesu starzenia się skóry. Ponadto doskonale poprawiają kondycję skóry i likwidują niedoskonałości.

Xylogic koncentruje się na głównych problemach związanych ze starzeniem się skóry:

  • Popękane naczynka.
  • Przebarwienia skóry, nierówności, rozszerzone pory.
  • Zmarszczki, utrata jędrności i blasku.
  • Trądzik pospolity, zaskórniki.


Peelingi chemiczne dostępne w naszym salonie:

MANDEL PEEL ( kwas migdałowy 50% )
PEEL MIX ( kwas migdałowy 15-20%, kwas pirogronowy 7,5-10%, kwas salicylowy 1-2% )
FAST PEEL ( kwas azelainowy 15-20%, kwas mlekowy 2-5%,ekstrakt z ostropestu plamistego)
SLOW PEEL ( kwas mlekowy 14%, kwas salicylowy 21%, mocznik 9% ).

RETIX C ( re tinol 2%, witamina C 8%, antyoksydanty 30% )

 

Zabiegi pielęgnacyjne wykonywane są na kosmetykach firm Bioline i RVB. Są to marki włoskie, które łączą naturalne substancje aktywne z najnowszymi technologiami kosmetycznymi. Oryginalne koncepcje zabiegów, niepowtarzalne receptury i składniki aktywne, pozwoliły tym markom uzyskać pozycję lidera na światowym rynku kosmetycznym.. Są to kosmetyki oparte na największych osiągnięciach kosmetologii, medycyny i farmacji.

Zabieg rozświetlająco- rozjaśniający Simply-White przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Szczególnie pomocny będzie przy skórach pozbawionych blasku, zmęczonych, matowych, szarych, ale także z przebarwieniami. Czas zabiegu ok. 80 min.

Zabieg intensywnie nawadniający Most Hydrating przeznaczony do skór przede wszystkim przesuszonych, odwodnionych, przedwcześnie postarzałych, ale także pozbawionych jędrności. Oparty na kwasie hialuronowym i krasnorostach zapewnia skórze maksymalne nawilżenie oraz zabezpiecza ją przed ponownym odwodnieniem. Szczególnie polecany po ekspozycji na słońce, solarium oraz zimą.

Czas zabiegu ok. 70 min.

Zabieg łagodząco- kojący Sweet Relief doskonale radzi sobie ze skórami delikatnymi, wrażliwymi, podrażnionymi, ze skłonnością do rozszerzania się naczyń krwionośnych. Koi, wzmacnia, uodparnia, odświeża i witalizuje. Chroni, zmiękcza i nadaje promienność. Redukuje zaczerwienienia i chroni ściany naczyń krwionośnych. Zapewnia skórze ulgę i pozostawia ją świeżą i sprężystą.

Czas zabiegu ok. 70 min.

Czyszczenie manualne twarzy + kwas + maska.

Czas zabiegu ok. 90 min.

Czyszczenie manualne pleców + kwas.

Czas zabiegu ok. 100 min