Przedłużanie i zagęszczanie rzęs uwaga drogie Panie!! Jeżeli zaczniecie trudno jest przestać!

Zaoszczędzony czas rano na tuszowaniu rzęs, rzęsy długie i gęste o jakich każda z nas marzyła!

Na czym polega metoda przedłużania i zgęszczanie rzęs?

Zabieg ten polega na doklejeniu do każdej dorosłej naturalnej rzęsy jednej rzęsy sztucznej dlatego tez ta metoda nazywa się jeden do jednego. Wszystkie materiały które są używane przy tam zabiegu są przetestowane dermatologicznie dodatkowo same pracujemy na nich od ponad 3 lat i nie było na nich przypadku uczulenia!!

Metoda ta jest bezbolesna odbywa się przy zamkniętych oczach w pozycji leżącej ( Panie bardzo często zasypiają w trakcie aplikacji rzęs) trawa ok. półtorej godziny. A efekt który uzyskamy jest uzależniony od indywidualnych cech klientek

  • Długości i jakości naturalnych rzęs klientki – dobieramy tak materiał aby nie przeciążać naturalnych rzęs
  •  Upodobań klientek
  • Okazji na jakie są robione rzęsy

Trochę teorii

Żywotność naturalnej rzęsy to ok. 2 miesięcy po tym czasie dorosła rzęsa wypada a na ich miejscu zaczynają rosnąć już następne. Metoda przedłużania i zgęszczania rzęs bazuje na tej naturalnej wymianie. Poprzez doklejanie rzęs 1 do 1 nie hamujemy naturalnego wzrostu oraz wypadania rzęsy ( Uwaga drogie Panie dlatego jest tutaj tak istotne dokładne wykonanie usługi!!) po czasie od 2 tygodni do 4 tygodni należy wykonać uzupełnienie a jest to właśnie spowodowane naturalnym wzrostem rzęs i znowu u każdej klientki wygląda ten czas inaczej.

Czym się różnią rzęsy z norek od rzęs syntetycznych?

W momencie gdy Panie decydują się na założenie rzęs powstają dodatkowe pytania jakie rzęsy założyć z norek czy syntetyczne?

Rzęsy z norek to rzęsy wykonane z naturalnego  wyczesanego futra norek ( Norki przy tym nie ucierpiały!! J) Takie rzęsy są dobre dla klientek którym zależy na naturalnym efekcie, ponieważ rzęsy te są znacznie cieńsze i lżejsze od rzęs syntetycznych co więcej w dotyku przypominają nasze naturalne rzęsy!! Plusem tych rzęs jest na pewno mniejsze obciążenie naturalnych rzęs oraz dłuższy czas noszenia ich jest to spowodowane ze nie wypadają tak w trakcie snu jak rzęsy syntetyczne które są twardsze i podczas ocierania o poduszkę nie uginają się tak jak rzęsa z norki.

Minusem tych rzęs może być delikatnie trudniejsze utrzymanie ich w „porządku” przez swoją lekką formułę rzęsy z norek zachowują się jak nasze naturalne rzęsy i układają się jedna przed drugą co w może nap oczątku wydawać się uciążliwe. Jest to jednak najnowsza formuła dostępna na rynku!!

Rzęsy syntetyczne polecane są dla Pań które lubią zaszaleć a swoje rzęsy chciałyby mieć jak Marlin Monroe, przy tej metodzie jesteśmy wstanie zrobić efekt o wiele mocniejszy niż w przypadku rzęs z norek!!

Rzęsy syntetyczne to cała rzęsa wykonana z syntetyku przez co nie ma w sobie miniaturowych rowków jak to jest w przypadku rzęs jedwabnych dostępnych na rynku . Przez to rzęsy syntetyczne są bezpieczniejsze w noszeniu pod względem bakterii które mogłyby się na nich rozwijać rzęsy syntetyczne nie pozostawiają na to miejsc w swojej budowie w przeciwieństwie do rzęs jedwabnych.

Rzęsy syntetyczne są znacznie twardsze w dotyku niż norki, dysponujemy ich różną grubością i długością. Są na pewno bardziej odczuwalne po założeniu na oczach, mogą również szybciej wypadać poprzez swoją sztywną formułę, jednak uwaga łatwiej jest je utrzymać w ładzie!!

Warto przy podejmowaniu decyzji zadać sobie podstawowe pytanie na jakim efekcie nam zależy! Naturalnym czy sztucznym?

Naturalny- polecam rzęsy z norek

Sztuczny- warto jest spróbować rzęsy syntetyczne.

Jak dbać o rzęsy??

Do 24 godzin od aplikacji rzęs, zaleca się unikania solarium, sauny, basenu, pary wodnej. Unikamy wszystkiego co mogłoby przeszkadzać w schnięciu kleju na który są założone rzęsy. Czyli podgrzewanie, moczenie, wilgotność. Ma to swoja zasadę do 24 godzin od założenia rzęs, również po uzupełnieniu rzęs.

Na co dzień warto się jest przeczesywać rzęsy czystą szczoteczka ( którą dostają Panie po zabiegu) poprzez czesanie rzęs pomagamy w utrzymaniu naturalnej wymiany naszych rzęs plus rzęsty styczne o wiele ładniej wyglądają i układają się. Tak naprawdę na tym kończy się nasza codzienna pielęgnacja o rzęsy. Pamiętamy rzęs nie tuszujemy!!!

Drogie Panie pamiętajmy o najważniejszym rzęsy te mają być dla nas ułatwienie, wygodą, oszczędnością czasu i przyjemnością!!!!