Pin Up Nails stworzyły dziewczyny, które maja wieloletnie doświadczenie w kosmetyce pielęgnacyjnej twarzy i ciała. Po wielu latach pracy w tej branży, zapragnęłyśmy stworzyć miejsce, gdzie zarówno my jak i nasze klientki będą czuły się swobodnie i komfortowo. Stawiamy na profesjonalizm, dlatego też każda z nas specjalizuje się w innej dziedzinie. Priorytetem jest dla nas czystość i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy młodym zespołem, pełnym chęci i zapału do działania. Ciągłe doszkalanie się pozwala nam podążać za najnowszymi trendami. Naszą wiedzę i umiejętności potwierdzają certyfikaty zdobyte na szkoleniach i kongresach kosmetycznych. Poznaj Nas bliżej, aktualnie w salonie pracuje trójka dziewczyn z których każda specjalizuje się w innej usłudze naszą usługę uzupełniają wysoko wyspecjalizowani profesjonaliści w swoim fachu z którymi mamy szczęście współpracować.

Magdalena Sędzińska

Magdalena Sądzińska jedna z założycielek salonu, która od lat marzyła o stworzeniu miejsca w którym będzie mogła rozwijać swoje pasje. Magda od ponad 10 lat pracuje w branży kosmetycznej posiada duże doświadczenie w zakresie kosmetyki twarzy oraz depilacji. Swoje umiejętności przez lata ulepszała w renomowanych salonach kosmetycznych oraz strikte zajmujących się depilacją. Na swoim koncie ma wiele odbytych kursów i szkoleń ale co ważniejsze o wiele więcej godzin spędzonych w pracy z klientkami.

Malwina Kwiatkowska również założycielka Pin Up Nails, z wykształcenia inżynier z zamiłowania stylistka paznokci i rzęs. Swoją przygodę z kosmetyką rozpoczęła w 2007 roku, jej specjalizacją jest przedłużanie i zagęszczanie rzęs które wykonywała od samego początku pojawienia się tej usługi na polskim rynku.

Monika Koniuszewska – Wołąsiewicz w Pin Up Nails zajmuje się pielęgnacją dłoni i stóp oraz wizażem. Monika na swoim koncie ma odbyte liczne kursy i szkolenia nie tylko jako uczestnik ale również jako instruktor. Jej pasją jest artystyczna strona naszego fachu, wariacje w stylizacji paznokci oraz wymyślny makijaż nie stanowi dla niej problemu. Wiedzę oraz umiejętności które posiada udokumentowane są przez liczne certyfiakty. Warto również wspomnieć iż Monika zajęła IV miejsc na Mistrzostwach w Stylizacji Paznokci Pin Up